CO SE DĚJE KOLEM ČESKÉ REPUBLIKY

Jakkoliv níže uvedené události, které v se uplynulých dnech významně podílely na evropském dění, na první pohled snad s událostmi v České republice nesouvisí, časová koincidence jejich vzniku vede k opačnému závěru: Nebo – je skutečně náhodná obsahová analogie i časová koincidence postupu při realizaci staronových mocenských ambic „modernizovaných“ starých totalitních struktur, především bývalého SSSR, na ovládnutí Evropy a světa, porovnaná s právě probíhající realizací mocenských ambic určitých mocenských skupin či center v České republice? Podívejme se, prozatím alespoň zběžně, na střední Evropu a její okolí přelomu tisíciletí z poněkud vyšší perspektivy, než jen té naší ptačí:

 

1) Precedenty nedávné historie – rok 1998: Socialistická internacionála získala vládu v mnoha zemích Západní Evropy. V Německu, díky zničující a finančně velmi nákladné volební kampani německé levice na podzim roku 1998, zběsile podporované většinou německého tisku a zásluhou krátce na to navazující „sponzorské“ aféry CDU (včetně údajného braní úplatků ex-kancléřem Kohlem, obviněným v listopadu 1999 jednak bez jakýchkoli důkazů a jednak v nejexponovanějším období volební kampaně do důležitých zemských voleb - obvinění, které se v osobní rovině navíc neprokázalo), se spolu s levicovou vládou koalice SPD a Zelených dostal k moci i vicekancléř a ministr zahraničních věcí s prokazatelně teroristickou minulostí Joska Fischer (Jeho oslavovaný předchůdce Hans-Dietrich Genscher, tvůrce „východní politiky“ Německé spolkové republiky, působil po desítky let jako agent KGB pod krycím jménem „Tulipán“). A to nemluvíme o dnešním ministru vnitra demokratického Německa, bývalému právnímu zástupci levicových teroristů z Frakce Rudé Armády, která byla vycvičena a vyzbrojena komunistickými tajnými službami, jež jí poskytovaly i veškerý servis. A takových rudých kádrů je dnes v Německu ve vedení státu bohužel mnohem víc!!! Ani naléhavé předvolební varování opozice tehdy nebylo nic platné. Německý tisk všechny varovné hlasy převálcoval. Že by náš Jan „KATO“ Kavan, osobní přítel britského ministra zahraničí Robina Cooka, byl jenom jediným z dlouhé řady podobně „kontroverzních“ ministrů zahraničí? Tichý státní převrat v Německu pokračoval po vítězství levice ve volbách 1998, kdy celá pravice musela vést svou předvolební kampaň proti většině německého tisku, vyvoláním „sponzorské aféry“ v CDU a dosazením Angely Merkelové a jejich lidí do vedení této NEJDŮLEŽITĚJŠÍ pravicové oposiční strany a totální vytlačení Kohlových lidí ze všech významnějších posic ve vedení strany. Rukopis, okolnosti a provedení akce jsou nezaměnitelné s rukopisem KGB – Stasi. Každému, kdo chce znát fakta musí být jasné, KDO JE MERKELOVÁ A KDO JSOU JEJÍ LIDÉ VE VEDENÍ PRAVICOVÉ CDU. I na českém Internetu je informací víc než dostatek. Bohužel ti, kteří by to měli už dávno vědět, nereagují. Možná už nemohou…

2) Rumunsko: Vítězství Iliesca (usvědčeného agenta KGB už od roku 1952 a vůdce perestrojkového ozbrojeného převratu proti Ceauseskovi v prosinci roku 1989!!!) a jeho komunistů v Rumunsku mění v souvislosti s předchozím zvolení pplk. KGB Vladimíra Putina presidentem Ruska zásadním způsobem geopolitickou situaci na Balkáně.

3) Rusko: Putinovy razné kroky při likvidaci na něm nezávislých soukromých televizí a v omezování svobody v Rusku. Státní duma (parlament) přestává být v podstatě parlamentem. Jeho horní komora přestává existovat, neboť se rozpustila, a nová a Putinovi slepě poslušná strana „Jedinstvo“ zaujímá nepsanou vedoucí úlohu státostrany. Krom toho znovu, aspoň melodií, když ne slovy, je opět hymnou stalinistický Sojúz něrušímyj, respúblik svobódnych….
4) Česká republika: ČT – a plody „Opo-smlouvy“ Klaus-Zeman a postupná snaha Čtyřkoalice ovládnout veškerá masmedia a propagandu. Jak TV, tak též dění v polit. stranách, alespoň to, které smí na obrazovku, vypadá jako analogie ruských poměrů. Také proto se bude situací v televizích, jak ve veřejnoprávní České, tak i v ruských a ukrajinských, zabývat 25.1.2001 Evropská Rada!

5) Polsko: Ruské rakety s atomovými hlavicemi na hranicích Polska a nepochopitelný, uměle vyvolaný rozpad nejsilnějších polských pravicových stran AWS a UW... (Obdoba puče Kohl – Merkelová v německé pravicové CDU, když u nás si to vyzkoušeli v listopadu 1997 neúspěšným „sarajevským atentátem“). To vše právě v okamžiku, kdy se polský ministr zahraničí začal domáhat mezinárodní inspekce ruské základny v Královci („Kaliningradě“), kam jsou stěhovány rakety s atomovými hlavicemi, čímž je Polsko pochopitelně i po oficiální linii znepokojeno. Dalším neodčinitelným zločinem Polska, členského státu NATO, stejně jako Česká republika, je jeho úspěšná kampaň v odhalování ruských agentů na území Polska. Tím se velmi liší právě od České republiky, kde něco podobného agentům SVRR (nástupní organisace rozvědky KGB) a armádní GRU v žádném případě nehroz Stačí se podívat, kdo v uplynulých 11 letech stál v čele české armády, ministerstva vnitra a čtyř českých tajných služeb…

6) Západní Evropa: Nový pokus o rozvrat uvnitř NATO ve věci uměle vyvolané aféry hlavic protitankových střel z ochuzeného uranu, použitých proti ruskému spojenci na Balkáně Miloševičovi a jeho srbským komunistům.

7) Blízký východ: Nebývalá a stále vzrůstající agresivita Palestinců, Arafat odmítá další mírové návrhy a žene Izrael do kouta, množí se násilnosti... Zřejmě za sebou cítí opět Putinovo Rusko.

Nezapadá časový rozvrh dění i návaznost evidentně na Rusko do jakéhosi schématu, daleko překračujícího naše státní hranice?