Zvláštně zahalený pan doktor Halík

Dlouho si kladu otázku, kterým že-to křesťanům slouží v politice pan doktor Halík. Kdysi presidentem navržený kandidát na presidenta / spolu s paní Buzkovou!!/ Při takzvaném boji o svobodu slova v televizi se dnes už poodhalená fronta roztáhla do rojnice a táhne útokem. Pan doktor Halík nemůže chybět, stal se již zasloužilým trubačem a velmi pochybuji, že by mu ta hlásná trouba nevoněla. Nepochybuji o tom, že řada lidí v ODS potřebuje jakékoliv masové médium přísně k obrazu svému. Není to však zdaleka jediná partaj, která se tak činí. Žádná z parlamentních stran , ba ani president a jeho infiltráty rádoby nepolitiky nemají zájem na svobodě slova..

Na moci, nesvobodě slova v médiích, hrůzách zákonů a hrozivém dnešním výsledku participovali všichni. A v prvé řadě Václav Havel.

Farizejové, kteří napřed ve frontě a posléze v rojnici křičí v zákrytu permanentních nosičů kultury /z těch výsostných „prdelků“ naskakuje kopřivka/ dokonce řvou o koncentráku na Kavčích horách, přesně jako smradi slov.

Zaplať Pán Bůh za dokumenty a veřejnoprávní televizi. Ve srovnání s tupou hrůzou komerce. Ale! Ani za Matheho, Puchalského a Chmelíčka neexistovala svoboda slova bez cenzury. Kolik příšerného blití jsem si musel vyslechnout o Karlu Krylovi, jak silnou cenzurou byly špikovány mnohé zbylé pořady ve stylu Štrougala a Libuše Pospíšilové!

Pan Hodač a paní Bobošíková nejsou schopni dostát svobodě slova. Nemají na to vybavení. Ale! Právě ti před nimi také ne. Výbavou kypí už dlouhodobě příkladně dvojice Smoljak, Svěrák. Jeden smolí, druhý pro jistotu svírá. Líbivé výpotky podle toho vypadají. Jako srandičky perestrojkové metamorfózy Haškova Švejka.

V zákrytu srabů, kteří křičí z tribun na Klause – Ty jediný Jsi vinen- vidím a vnímám potřebu sjednoceného srabství. Hradní poživači počínaje Havlem, národněfrontovní lidovci spojení s totálním propadem sedláků a jejich souputníci- US, ODA, ČSSD. Komouši prolezlí všude z nás mají srandu. Zůstávají nepotrestatelnými gaunery. Kasalovi roste brada, Cyrilu Svobodovi právo rudé a doktoru Halíkovi bez halení přímo plojharovská zásluha na totální eliminaci zbylého křesťanského kmene v domovině.

FEU